Geoblog.pl    Galant    Podróże    Egipt (2009)    Startujemy

Startujemy

Niemcy
Niemcy, Wiesbaden

Wszystko zaplanowane od tygodni. Wszystko, czyli mój kochany Wizzair też! Obudziłem się, jeszcze nie jestem spakowany,ale mam czas! Przecież samolot mamy jutro rano o 4.30, a moje serce przlatuje z Katowic za jakieś 3 godziny, wiec luz blues! A tu taka niespodzianka! Jest około 12.00, a moja kochana Agnieszka telefonicznie powiadamia mnie że niestety będe sam leciał na nasz pierwszy wspólny urlop? A mianowicie żaden samolot nie odleciał, i nie odleci dzisiaj z Katowic!
No to mamy problem! Do odlotu z Frankfurtu pozostało 15 godzin, a ja jestem tutaj, i muszę natychmiast cos postanowić, bo inaczej bedzie jedna wielka porażka! Wiec wsiadam w auto i ruszam w kierunku kochanej polski! Szybki telefon do szwagra żeby organizował sobie czas i ruszał w kierunku polskiej granicy, a dokładniej w kierunku miasta Bolesławiec! Generalnie ruszyłem około 13, mając przed sobą 1200 km (razem w obie strony). Odległość nie jest problemem, chodzi o to ze mam na to jakieś 10 godzin, bo przecież trzeba się jeszcze wykąpać, spakować no i dojechać z Wiesbaden na lotnisko tutaj! Więc nie mam miejsca dzisiaj na grila i kawke w okolicach Drezna, czy jakąś niespodzianke typu przebita opona!!! Mam nadzieje że moja dziecinka mnie dzisiaj nie zawiedzie?

Galant
Mariusz Glensk